WORLD DOG SHOW, LEIPZIG 2017

Witajcie.

Już ochłonęliśmy. Wróciliśmy z wystawy w piątek późnym wieczorem, ale dopiero teraz znalazłam wolną chwilę, żeby napisać parę słów.

Pierwszy raz byliśmy na światówce. W tym roku organizatorami byli Niemcy. Rozmawiałam z kilkoma osobami na ten temat i wszyscy byliśmy tego samego zdania: wystawa przygotowana była PERFEKCYJNIE!!!! Pomimo tak dużej ilości psów (kilkanaście tysięcy!!!) i jeszcze większej liczby wystawców i zwiedzających, naprawdę było bardzo przestronnie i zupełnie  nie czuło się takich tłumów. Do tego kilkadziesiąt stanowisk handlowych, na których zaopatrzyłam się w doskonałe kosmetyki i akcesoria dla moich czworonogów całkowicie zaspokoiło moje oczekiwania.

To tak króciutko o samej organizacji. Ale napewno jesteście ciekawi, jak nam poszło. KATASTICO dostał ocenę doskonałą i znalazł się w najlepszej szóstce psów w klasie championów (klasę wygrał polski piekny MOJITO Ad Acte- jeszcze raz wielkie gratulacje!!!), ale na 18 psów, więc uważam to za wielki sukces!!! LUCJUSZ , pomimo bardzo młodego wieku i jego debiutu w klasie młodzieży, również dostał ocenę doskonałą i bardzo pięknie się pokazał.  Tutaj juz konkurencja była większa, bo aż 24 psy!!!

Bardzo dumna jestem z moich chłopaków 🙂

Na zdjęciu poniżej jest zwyciężca rasy: Saffron Sherhy Ovation.

IMG_1439.jpg